KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8146307
nr 814 6307
1800-tal, Sign Lange, Kopia efter Markus Larsson, ramens innermått: 82x64
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2013
kl 19:37:44
500 kr
700 kr